Raif Akyüz bu haftada Türk tiyatrosunda ilklere imza atan duayen sanatçı Tamer Levent’i ağırladı

Sunuculuğunu Raif Akyüz’ün üstlendiği ve Number One Türk ekranlarında yayınlanan “Raif Akyüz ‘le Sanat Dünyası” programının 2.sezonunun 4.bölüm konuğu uluslararası alanda büyük bir...

Sunuculuğunu Raif Akyüz’ün üstlendiği ve Number One Türk ekranlarında yayınlanan “Raif Akyüz ‘le Sanat Dünyası” programının 2.sezonunun 4.bölüm konuğu uluslararası alanda büyük bir üne sahip ve Devlet Tiyatrosunun seçilmiş ilk ve son genel müdürü, Devlet Tiyatroları Opera ve Balesi Çalışanları Vakfı TOBAV ve Tiyatro Oyuncuları Meslek Birliği TOMEB kuruculuğunu yapan ve halen Star TV ekranlarında yayınlanan Sakla Beni dizisinde “Kont Ziya” karakterine hayat veren duayen sanatçı Tamer Levent oldu.

Raif Akyüz programında “Camdaki Kız” dizisinde canlandırdığı “Rafet” karakteri başta olmak üzere Yalı Çapkını, İstanbullu Gelin, Cesur ve Güzel dahil olmak üzere birçok önemli dizide ve sinema filmlerinde oynayan başarılı oyuncu ile yaptığı programda ilginç ve güzel anlar yaşandı.

Raif Akyüz geçtiğimiz hafta da Türk sinemasının, tiyatrosunun ve dizilerin büyük karakter oyuncularından biri olan Erkan Can’ı programına almış ve bu program büyük ses getirmişti.

Başarılı sunucu bu sezon Toprak Sağlam, Zihni Göktay, Erkan Can gibi isimleri ağırlarken geçtiğimiz sezonlarda da Natalie Burn, Silvio Simac, Jack Ilco, Trendz, ve Otilla gibi dünya starlarını ve ülkemizin önde gelen sanatçılarını programına konuk etmişti.

Raif Akyüz’ün Tamer Levent’i konuk edeceği “Raif Akyüz ‘le Sanat Dünyası” programı 3 Mart akşamı saat 18:00’de Number One Türk ekranlarında seyircisiyle buluşacak.