Ergül Ulu “İstanbul” adlı şarkısı ile zirveyi zorluyor

Daha ilkokul sıralarında öğretmeninin okul korosuna almasıyla müzikle tanışan Ergül Ulu aldığı şan ve solfej dersleri sonrasında profesyonel olarak müzik dünyasına atılarak İstanbul’un...

Daha ilkokul sıralarında öğretmeninin okul korosuna almasıyla müzikle tanışan Ergül Ulu aldığı şan ve solfej dersleri sonrasında profesyonel olarak müzik dünyasına atılarak İstanbul’un gözde mekanlarında sahne almaya başladı.

Ergül Ulu söz ve müziği kendisine ait olan “İstanbul” adlı şarkısını müzikseverle buluşturmanın heyecanın yaşıyor. Başarılı sanatçı bu şarkısının klip çekimleri için kameralar karşısına geçerken yönetmen koltuğuna da Merve Keyf oturdu.

Aynı zamanda banka ve sigortacılık bölümü mezunu olan Ergül Ulu başta “Yedi Kocalı Hürmüz” olmak üzere “Kanlı Nigar” gibi tiyatro oyunlarında da başrolde oynayarak sanatsal başarısını taçlandırmayı da bildi.

Ergül Ulu son çalışması hakkında da “İstanbul adlı şarkım için çok ciddi emek verdim. Bu şarkım kısa sürede müzik otoritelerinden büyük beğeni aldı. Kendime ait birçok eserim var ve bunları en kısa zamanda hem müzikseverlerle hem hayranlarımla buluşturmak için çalışmalarıma devam ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.