Yıldız Yarışmacılar Üsküdar’daki Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde Hayranlarıyla Buluşuyor!

Survivor Sohbetleri Etkinliğinde Hakan Hatipoğlu, Yaman Keleş ve Yasin Obuz ile Unutulmaz Bir Gün! Üsküdar’da bulunan Nevçarşı Alışveriş Merkezi, bu hafta sonu gerçekleşecek...

Survivor Sohbetleri Etkinliğinde Hakan Hatipoğlu, Yaman Keleş ve Yasin Obuz ile Unutulmaz Bir Gün!

Üsküdar’da bulunan Nevçarşı Alışveriş Merkezi, bu hafta sonu gerçekleşecek olan özel bir etkinlikle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Popüler televizyon yarışması Survivor’ın sevilen yarışmacıları Hakan Hatipoğlu, Yaman Keleş ve Yasin Obuz, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla bir araya gelecek.

Etkinlik, Survivor yarışmasının en çarpıcı anlarını, yarışma sırasında yaşanan zorlukları ve kamera arkasında gerçekleşen eğlenceli hikayeleri konuşacakları bir sohbet serisi içerecek. Hayranları, yarışmacılarla fotoğraf çektirebilir ve onlarla birebir sohbet edebilirler.

*Banu Noyan Organizasyon* tarafından organize edilen bu etkinlik, tüm Survivor hayranlarını ve alışveriş merkezi ziyaretçilerini büyüleyecek. Etkinlik ücretsizdir ve tüm halka açıktır. Medya mensupları için özel röportaj ve fotoğraf çekimi fırsatları da mevcut olacak.

*Etkinlik Detayları:*
– *Tarih:* 18 Mayıs 2024, Cumartesi
– *Saat:* 16.00
– *Yer:* Nevçarşı Alışveriş Merkezi, Üsküdar, İstanbul
– *Katılımcılar:* Hakan Hatipoğlu, Yaman Keleş, Yasin Obuz