Fatih Elibol ile Koçlukta Devrim: “Gelecek Bugün Başlar” Etkinliği Binlerce Katılımcıya İlham Verdi

Gelecek Bugün Başlar kitabının yazarı ve GBB Derneği’nin kurucusu Fatih Elibol, Uluslararası Koçluk Haftası’nda binlerce kişiyi koçluk ile buluşturarak farkındalık yarattı. Trump Gösteri...

Gelecek Bugün Başlar kitabının yazarı ve GBB Derneği’nin kurucusu Fatih Elibol, Uluslararası Koçluk Haftası’nda binlerce kişiyi koçluk ile buluşturarak farkındalık yarattı. Trump Gösteri Merkezi’nde ve çevrimiçi olarak gerçekleşen etkinlik, Elibol’un geliştirdiği ELB koçluk modelini tanıtmakla kalmayıp, katılımcılara kişisel gelişimlerinde yeni ufuklar açtı.

“Gelecek Bugün Başlar” etkinliği, 300’ü aşkın fiziksel, 4000’in üzerinde çevrimiçi katılımcı ile Türkiye’de beşinci kez büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Etkinlik sırasında katılımcılara, GBB Derneği’nin gönüllü üye koçları tarafından sunulan gönüllü koçluk seansları ile koçluğun yaşama kattığı değer birebir deneyimleme fırsatı sunuldu.

Etkinliğin ardından Fatih Elibol, yeni çıkan kitabı “Holistik Varoluş”un imza gününde yüzlerce hayranıyla buluştu. Kitap, insanların hayatlarında pozitif değişiklikler yapmalarına rehberlik ediyor ve Elibol’un mentorluk tecrübesinin bir yansıması olarak kabul ediliyor.

Forbes tarafından dünyanın en iyi mentoru seçilen Fatih Elibol, bu unvanı koçluk alanındaki devrimci yaklaşımları ve insanların içsel potansiyellerini keşfetmelerine olanak tanıyan çalışmalarıyla pekiştirdi. Elibol, Haziran ayında gerçekleşecek olan 10 günlük ICF akredite koçluk eğitimi ile daha fazla kişinin ELB modeli aracılığıyla koçluğu yaşamlarına entegre etmelerine olanak sağlayacak.

Fatih Elibol ve GBB Derneği, gelecek nesiller için koçluk bilgi ve becerilerini yayarak, dünyanın dönüşümüne katkıda bulunmayı ve barış ile sevgi dolu bir toplum oluşturmayı hedefliyor. Her etkinlik ve eğitimle, insanlığa öz potansiyelini gerçekleştirmek ve doyumlu bir yaşam sürmek için ilham vermeye devam ediyorlar.