Duqqan Sahne’de Hallowen Party’si

İşletmeciliğini Gökhan Reis’in yaptığı ve İstanbul gece hayatına ayrı bir renk katan Duqqan Sahne’de Cuma akşamı Hallowen Party’si yapıldı. Türkiye’de düzenlediği konsept partiler...

İşletmeciliğini Gökhan Reis’in yaptığı ve İstanbul gece hayatına ayrı bir renk katan Duqqan Sahne’de Cuma akşamı Hallowen Party’si yapıldı.

Türkiye’de düzenlediği konsept partiler ve birbirinden ünlü isimleri sahnesinde ağırlayan Duqqan Sahne’de Hallowen Party için tüm çalışanlar güne uygun kıyafetlerle konukları karşılarken gece boyu Hallowen Party’e katılanlar doyasıya eğlendiler.

Gece sonrası kısa bir açıklama yapan Duqqan işletmecisi Gökhan Reis “Türkiye’de party konseptini getiren tek eğlence mekanıyız. Bu party’lerimiz son gaz devam ediyor ve etmeye de devam edecek. Bunun yanında ülkemizin önde gelen star isimlerini sahnemizde ağırlamaya devam edeceğiz 4 Kasım’da Tuğçe Tayfur, 8 Kasım’da Ekin Uzunlar sahnemizde misafirlerimizle birlikte olurken Kasım ayı içerisinde Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut ikilisi gibi isimlerde sahnemizde olacaklar. Bunların haricinde önümüzdeki günlerde sahnemiz aynı zamanda yeni yüzü ile misafirlerini ağırlayacak.” dedi.

Duqqan Sahne’de ayrıca 29 Ekim akşamı da Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak düzenlenen geceye de büyük ilgi gösterildiği bilgisine ulaşıldı.

GECEDEN KARELER